Legnépszerűbb eladó ingatlanok

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 30 db, kiadó ingatlan: 2 db
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Legnépszerűbb eladó ingatlanok

Eladó új építésű téglalakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 32.5 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 364_uho

1. emelet 2. számú lakás nappali: 18,06 m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 10,42 m2...

Belső terület
40 m²
Szobák
2
Emelet
1
Irányár
32.5 M Ft
(812.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó családi ház, Orosháza 3 szoba 120 m² 17 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Orosháza, Belváros
Azonosító: 156_uho

!!! Kiváló befektetési lehetőség !!! Vállalkozók figyelmébe ajánlom az Orosháza belvárosában található 1209 négyzetméteres összközműves telket, amely ideális garázsok /tárolók/, földszintes garzonlakások építésére, vagy vállalkozás üzemeltetésére. Az Orosháza Város Helyi Építési Szabályzatáról szóló 9/2017. (III.31.) Önkormányzati rendelet ...

Belső terület
120 m²
Telek terület
1209 m²
Szobák
3
Irányár
17 M Ft
(141.67 E Ft/㎡)
Eladó új építésű garázs, Orosháza 18 m² 6.85 M Ft + Áfa

eladó új építésű garázs

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 367_uho

Makói Társasházban 10 db 18,15 m2 garázs leköthető!...

Belső terület
18 m²
Irányár
6.85 M Ft + Áfa
(380.56 E Ft/㎡) + Áfa
Új építésű!
Új építésű

eladó új építésű téglalakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 365_uho

1. emelet 3. számú lakás nappali: 18,17 m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 9,39 m2...

Belső terület
40 m²
Szobák
2
Emelet
1
Irányár
32.5 M Ft
(812.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó új építésű téglalakás, Orosháza 2 szoba 40 m² 35.5 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Makói utca
Azonosító: 366_uho

1. emelet 4. számú lakás nappali: 18,17m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 17,26 m2...

Belső terület
40 m²
Szobák
2
Emelet
1
Irányár
35.5 M Ft
(887.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó Építési telek, Orosháza 540 m² 3.99 M Ft

eladó Építési telek

Békés megye, Orosháza, (Gyopárosfürdő), Tulipán utca
Azonosító: 288_uho

Orosháza-Gyopárorfürdőn kínálunk eladásra egy 540 négyzetméteres közművesített ( fúrt kút ,gázóra, villanyóra, 3 fázis, ipari elosztó, elektromos kapu kiállás, 24 m2-es garázsalapozás) építkezésre/ hasznosításra már előkészített, tereprendezett, frissen körbekerített telket, amely az Orosháza Város Helyi Építési Szabályzatáról szóló 9/2017. (III.3...

Belső terület
540 m²
Telek terület
540 m²
Irányár
3.99 M Ft
(7.39 E Ft/㎡)

eladó új építésű téglalakás

Békés megye, Orosháza, Belváros
Azonosító: 363_uho

1. emelet 1. számú lakás nappali: 18,06 m2 konyha: 5,98 m2 háló: 8,06 m2 fürdő: 2,88 m2 WC: 1,44 m2 közlekedő: 4,14 m2 terasz: 10,42 m2...

Belső terület
40 m²
Szobák
2
Emelet
1
Irányár
32.5 M Ft
(812.5 E Ft/㎡)
Új építésű!
Új építésű
Eladó családi ház, Orosháza 3 szoba 70 m² 17 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Orosháza, Török Ignác utca
Azonosító: 413_uho

Orosházán a 47-es főút közelében, a keleti városrészben, családiházas rendezett lakókörnyezetben kínálunk eladásra egy üresen álló, kipakolt állapotú tégla kockaházat, rendezett telken. Az ingatlan tehermentes és azonnal birtokbavehető. A családi ház felújításra és korszerűsításre szorul, jelenleg 3 szobából, közlekedő folyosóból, vizesblokk, vala...

Belső terület
70 m²
Telek terület
1131 m²
Szobák
3
Irányár
17 M Ft
(242.86 E Ft/㎡)
Eladó újszerű családi ház, Békésszentandrás 3 szoba 418 m² 550 M Ft

eladó újszerű családi ház

Békés megye, Békésszentandrás, (Dinnyéslaposi üdülősor), Dinnyelaposi Üdülő-sor 1/1.
Azonosító: 419_uho

Luxus és Természet Harmóniája a Holt-Körös Partján – Prémium Ingatlan Békésszentandáson Élvezze minden nap a páratlan panorámát, Budapesttől minösszesen 150 Km-re, ahol az ország legnagyobb különleges természeti értékkel bíró holtágrendszere található. Szarvas-Békésszentandrás környéke kiemelt kulturális és turisztikai célpont. Kivételes leh...

Belső terület
418 m²
Telek terület
2202 m²
Szobák
3
Irányár
550 M Ft
(1.32 M Ft/㎡)
vízparti!
Vízparti
Eladó családi ház, Gádoros 4 szoba 140 m² 25.5 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Gádoros
Azonosító: 450_uho

Visszalépés miatt eladó – felújított 4 szobás családi ház Gádoroson, azonnali készpénzes vevőnekEladó felújított, tágas családi ház Gádoroson – 146 m² lakótér, 1497 m² telek Eladásra kínálunk Gádoroson egy 146 m²-es, vegyes falazatú, 4 szobás családi házat, 1497 m²-es telken, amely az elmúlt években folyamatos és teljes körű felújításon es...

Belső terület
140 m²
Telek terület
1497 m²
Szobák
4
Irányár
25.5 M Ft
(182.14 E Ft/㎡)
sürgős!
Sürgős
Eladó tanya, Orosháza 1 szoba 52 m² 20 M Ft

eladó tanya

Békés megye, Orosháza, (Déli városrész), külterület 0118/3
Azonosító: 442_uho

Különleges hangulatú, felújított tanya eladó Orosháza közelében! Eladásra kínálunk egy igazán bájos, romantikus hangulatú, gondosan felújított tanyát Orosházától néhány percre, amely személyautóval könnyedén megközelíthető. Az ingatlan minden adottságával a régi idők hangulatát idézi: muzeális értékű, szeretettel és odafigyeléssel összegyűjtö...

Belső terület
52 m²
Telek terület
1804 m²
Szobák
1
Irányár
20 M Ft
(384.62 E Ft/㎡)
Eladó tanya, Orosháza 1+1 szoba 40 m² 15 M Ft

eladó tanya

Békés megye, Orosháza
Azonosító: 424_uho

Orosházán központjától 6,5 km-re található Monori Ugarok tanyaközpontban kínálunk eladásra egy az ingatlannyilvántartás szerint "kivett tanya és szántó" -ként bejegyzett ingatlant. A tanyán jelenleg egy jó állagú főépület mellett, egy bontandó vertfalú ház és egy felújításra szoruló istálló, valamint egyéb melléképületek tartoznak, amelyek a térkép...

Belső terület
40 m²
Telek terület
5754 m²
Szobák
1+1
Irányár
15 M Ft
(375 E Ft/㎡)
Eladó vendéglátás, Békésszentandrás 5 szoba 500 m² 150 M Ft

eladó vendéglátás

Békés megye, Békésszentandrás
Azonosító: 418_uho

Bartha Porták – Egy különleges életérzés a természet ölelésében Békésszentandráson Fedezze fel a vidéki élet nyugalmát és varázsát a Bartha Portákon! A Bartha Porták Békésszentandráson, Budapestről 150 Km-re, az M44-esen gyorsan és kényelmesen megközelíthető. A falusi szálláshely komplexumon belül négy különálló, mégis harmonikusan összekapcs...

Belső terület
500 m²
Telek terület
5494 m²
Szobák
5
Irányár
150 M Ft
(300 E Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Orosháza 2 szoba 67 m² 19.5 M Ft

eladó téglalakás

Békés megye, Orosháza, Belváros
Azonosító: 423_uho

Orosháza belvárosában kínálunk eladásra egy 67 m2-es, első emeleti, társasházi lakást egy polgári stílusú házban. A lakásban két utcafronti nagy szoba, egy közlekedő folyósó, konyha, kamra, fürdő és különálló WC található. A társasházi lakás egyedi elszámolású, fűtése radiátorkörös gázkazán. A lakáshoz tartozik a társasházi alapító okirat szerinti...

Belső terület
67 m²
Szobák
2
Emelet
1
Eredeti irányár
22 M Ft
Akciós ár
19.5 M Ft
(291.04 E Ft/㎡)
garázzsal
Garázzsal
Eladó téglalakás, Orosháza 3 szoba 115 m² 14 M Ft

eladó téglalakás

Békés megye, Orosháza, Belváros
Azonosító: 441_uho

Eladó két lakás Orosháza belvárosában – családias, zsákutcában! Orosháza belvárosában, egy hangulatos, csendes zsákutcában kínálunk megvételre két lakást egy 3 lakásos, régi vegyes falazatú társasházban. Összesen 115 m² alapterület (1. lakás: 58.3m2) (2. lakás: 52.2 m2) Külön helyrajzi számon szerepelnek, de csak egyben kerülnek értékesíté...

Belső terület
115 m²
Szobák
3
Emelet
földszint
Eredeti irányár
15 M Ft
Akciós ár
14 M Ft
(121.74 E Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Orosháza 2 szoba 60 m² 16.5 M Ft

eladó téglalakás

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Pacsirta utca
Azonosító: 429_uho

Eladó lakás Orosháza belvárosában – kiváló elhelyezkedés, garázzsal! Orosháza szívében, a Főtértől mindössze egy utcányira, boltok, intézmények közvetlen szomszédságában kínálunk megvételre egy 60 m²-es, középső elhelyezkedésű lakást egy háromlakásos, tégla építésű, osztatlan közös tulajdonú ingatlanban. A lakás jelenlegi elrendezése: 2 tá...

Belső terület
60 m²
Szobák
2
Emelet
földszint
Eredeti irányár
17.5 M Ft
Akciós ár
16.5 M Ft
(275 E Ft/㎡)
Eladó üzlethelyiség utcai bejáratos, Orosháza 2 szoba 200 m² 80 M Ft

eladó üzlethelyiség utcai bejáratos

Békés megye, Orosháza, (Belváros), Táncsics Mihály utca
Azonosító: 337_uho

Orosháza belvárosában ELADÓ egy 200 négyzetméteres, nagy üvegportálos, utcafrontra nyíló üzlethelyiség kereskedelmi-szolgáltató vállalkozás számára. Az ingatlan a 2004-ben épült társasház földszintjén található, teljesen egyedi közművekkel rendelkezik, fűtése radiátorkörös gázkazán, az épület klimatizált. Jelenleg az épület egybefüggő, de szepará...

Belső terület
200 m²
Telek terület
1 m²
Szobák
2
Emelet
földszint
Irányár
80 M Ft
(400 E Ft/㎡)
Eladó családi ház, Orosháza 2 szoba 90 m² 11 M Ft

eladó családi ház

Békés megye, Orosháza
Azonosító: 431_uho

Eladó belvárosi, polgári stílusú lakóház Orosháza szívében – befektetésnek, otthonnak vagy irodának! Orosháza belvárosában, kiváló lokációval rendelkező, 90 m²-es, polgári jellegű, helyi védettség alatt álló lakóház keresi új tulajdonosát. Az ingatlan két egymásból nyíló, világos, tágas szobával, konyhával, fürdőszobával és előszobával rendelkez...

Belső terület
90 m²
Telek terület
733 m²
Szobák
2
Eredeti irányár
12 M Ft
Akciós ár
11 M Ft
(122.22 E Ft/㎡)
Eladó téglalakás, Siófok 3 szoba 182 m² 376.5 M Ft

eladó téglalakás

Somogy megye, Siófok, (Ezüstpart), Petőfi Sándor sétány
Azonosító: 437_uho

Penthouse az Ezüstpart koronáján – Örök panoráma, kortalan elegancia „Nem csak otthon. Életstílus.” A Balaton-part egyik legexkluzívabb pontján, Siófok Ezüstpartján, most valóra válhat az, amiről sokan csak álmodnak: saját penthouse lakás a magasban, panorámával, amit semmi sem zavarhat meg. Lélegzetelállító, egyedülálló kilátás a Tihanyi...

Belső terület
182 m²
Szobák
3
Emelet
11
Irányár
376.5 M Ft
(2.07 M Ft/㎡)
Eladó Szántó, Orosháza 10000 m² 2.6 M Ft

eladó Szántó

Békés megye, Orosháza, KÜLTERÜLET
Azonosító: 404_uho

ADATBÁZISUNKBA ELADÓ TERMŐFÖLDEK ÉRKEZTEK! Orosházán és közvetlen vonzáskörzetében külterületi "szántó" besorolású jelenleg művelés alatt álló termőföldek eladók. Az egyes termőföldek nagyságáról és elhelyezkedéséről, pontos adatokról email útján tudunk tájékoztattatást küldeni....

Telek terület
10000 m²
Irányár
2.6 M Ft
(0.26 E Ft/㎡)

30 találat
Legnépszerűbb eladó ingatlanok
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2