Urban Homes RSS csatorna Urban Homes ingatlan hirdetések RSS www.urbanhomes.hu hu-HU lc.hu Tue, 11 Dec 2018 21:27:11 +0100 www.urbanhomes.hu/page/rss/ <![CDATA[Eladó panellakás, Békés megye, Orosháza, , 12.5 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/106_uho/ www.urbanhomes.hu Mon, 10 Dec 2018 10:58:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Orosháza, , 5.4 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/105_uho/ www.urbanhomes.hu Fri, 07 Dec 2018 11:18:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Orosháza, , 28 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/104_uho/ www.urbanhomes.hu Tue, 04 Dec 2018 14:09:00 +0100 <![CDATA[Eladó telek, Békés megye, Orosháza, , 4 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/103_uho/ www.urbanhomes.hu Fri, 30 Nov 2018 22:32:00 +0100 <![CDATA[Eladó téglalakás, Budapest, VIII. kerület, Orczy negyed, , 34 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/102_uho/ www.urbanhomes.hu Fri, 30 Nov 2018 12:34:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Battonya, , 32 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/101_uho/ www.urbanhomes.hu Mon, 26 Nov 2018 06:27:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Orosháza, , 12.8 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/100_uho/ www.urbanhomes.hu Wed, 07 Nov 2018 21:28:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Orosháza, , 14.2 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/99_uho/ www.urbanhomes.hu Tue, 06 Nov 2018 16:10:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Battonya, , 23.4 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/95_uho/ www.urbanhomes.hu Wed, 31 Oct 2018 22:20:00 +0100 <![CDATA[Eladó házrész, Békés megye, Orosháza, , 5 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/94_uho/ www.urbanhomes.hu Sun, 28 Oct 2018 14:52:00 +0100 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Orosháza, , 40 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/92_uho/ www.urbanhomes.hu Wed, 10 Oct 2018 11:27:00 +0200 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Orosháza, , 28.3 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/91_uho/ www.urbanhomes.hu Wed, 03 Oct 2018 21:05:00 +0200 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Battonya, , 4 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/89_uho/ www.urbanhomes.hu Tue, 02 Oct 2018 11:25:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Csongrád megye, Szeged, , 27.3 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/88_uho/ www.urbanhomes.hu Fri, 28 Sep 2018 20:23:00 +0200 <![CDATA[Eladó telek, Békés megye, Orosháza, belvárosi új utca, 20 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/87_uho/ www.urbanhomes.hu Wed, 26 Sep 2018 09:29:00 +0200 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Orosháza, , 99 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/86_uho/ www.urbanhomes.hu Sun, 23 Sep 2018 14:18:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Békés megye, Orosháza, , 17 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/85_uho/ www.urbanhomes.hu Thu, 13 Sep 2018 17:55:00 +0200 <![CDATA[Eladó téglalakás, Békés megye, Orosháza, , 13.8 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/84_uho/ www.urbanhomes.hu Thu, 13 Sep 2018 17:27:00 +0200 <![CDATA[Eladó családi ház, Békés megye, Orosháza, , 4.9 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/83_uho/ www.urbanhomes.hu Wed, 12 Sep 2018 12:36:00 +0200 <![CDATA[Eladó telek, Békés megye, Orosháza, , 5 M, Ft]]> http://www.urbanhomes.hu/page/ingatlan/82_uho/ www.urbanhomes.hu Tue, 11 Sep 2018 06:24:00 +0200